Ruch Światło - Życie

Nasza wspólnota jest konkretną odpowiedzią na głos młodych ludzi, którzy szczerze pragną odnajdywać Pana Boga w swoim życiu, dla których sprawy wiary nie są obojętne!

Nawiązuje ona do Oazy, która kilkanaście lat temu funkcjonowała w naszej Parafii. Nie budujemy więc na piasku, lecz na solidnym fundamencie, czego efekty juz można zauważyć!

Spotykamy się w ciągu roku w piątki o godzinie 1900 w salce parafialnej. Liczba oazowiczów nie jest dokładnie określona, ponieważ jesteśmy otwarci na młodych ludzi, którzy chcą coś ze swoim życiem zrobić - coś dobrego.
Nasza wspólnota ciągle przynosi nowe owoce. Nasi klerycy, animatorzy są tego najlepszym przykładem.

Czym byłoby to wszystko bez moderatora? Był nim ks. Piotr Małecki, obecnie ks. Adrian Szczęsny, który swoim słowem nieustannie przybliża nas do Boga. Wcześniej oazę prowadził ks. Krzysztof Rogala i ks. Rafał Zieliński.

Wśród problemów świata Oaza to najlepsze źródło, z którego można czerpać, zatem wszystkim życzymy ukojenia.