"Ziemia Maryi" w kinie Nawojka
Poniedziałek, 6 Października 2014

W dniach 11 i 12 października o godz. 1600 i 1800 w kinie Nawojka będzie wyświetlany film „Ziemia Maryi”.

"Marys Land" to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi w niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj.

Z recenzji filmu:

"Film ma być inspiracją i początkiem modlitwy maryjnej dla tych, którzy już odmawiają różaniec, i dla tych, którzy nigdy tego nie robili. Po obejrzeniu Mary’s Land nie da się przejść obojętnie obok Maryi i Jej modlitwy (nazwanej w filmie „biczem na szatana”).

Film oparty jest na faktach, rozpoczyna się jednak jak kolejny seqel bondowskiego cyklu. Agent M.J. otrzymuje nową misję: ma podjąć śledztwo w sprawie niezwykle rozgałęzionego spisku. Tym groźniejszego, że trwającego od dwóch tysiącleci. Początkowo spiskowców było tylko 12, a teraz trudno ich zliczyć. Agent ma odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę.
Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli. Rozpoczęła się lawina zmian".