Koncert zespołu
Środa, 30 Lipca 2014

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncert międzynarodowego zespołu muzycznego No Longer Music (USA) - 09 sierpnia br.

Fantastyczny kontakt z publicznością, zaskakujące zwroty akcji, unikalny przekaz - to znaki firmowe No Longer Music, grupy łączącej na scenie muzykę z działaniami parateatralnymi. Koncertowali na 5 kontynentach, w Polsce zagrali pierwszy raz w 1987 r. na festiwalu w Jarocinie, gdzie przeszli do historii jako „zakazana kapela” bo jako „zachodni” zespół zostali dosłownie „zdjęci” ze sceny przez milicję. Zespół zagrał wtedy nieoficjalny koncert poza terenem festiwalu. Dzisiaj w zupełnie nowym składzie, z mocno zmienionym, electro - rockowym repertuarem ponownie koncertują w Polsce.

Nuteki (Rosja) -  powstał w Moskwie w 2007 roku, jako inicjatywa dwóch chłopaków z Białorusi (Misha & Motya). Od początku charakteryzował się niepowtarzalnym stylem, nazywanym SHOW – ROCK, ze względu na spektakularne występy do tworzonej przez siebie muzyki. Inspiracje czerpią z codziennego życia – z prawdziwych uczuć, wyzwań, problemów i marzeń. „Jeśli grasz rocka, rób to dobrze, bądź twórczy, łam stereotypy” – to credo Nuteki. Wiara i nadzieja, że spełni się ich marzenie o światowej karierze, napędza ich, mimo surowej rzeczywistości, w której przyszło im żyć.
Cała trasa: 3 sierpnia Zielona Góra; 5 sierpnia Toruń Rynek Nowomiejski  2030; 6 sierpnia Kościerzyna; 7 sierpnia Gdańsk ; 8 sierpnia Sopot; 9 sierpnia Lipno Plac Dekerta 2030 - wstęp wolny.