Podsumowanie wizyty duszpasterskiej 2014 r.
Wtorek, 21 Stycznia 2014

Zakończyliśmy w naszej Parafii wizytę duszpasterską, zwaną kolędą.

Trwała ona od 27 grudnia 2013 do 20 stycznia br. W tym roku kolędowało 6 kapłanów. Z kolędą odwiedziliśmy wszystkie domy (poza sporadycznymi wyjątkami). Kolęda stanowiła rodzinne i religijne wydarzenie. Wielu z radością oczekiwało kapłana, niektórzy wzięli nawet dzień wolny od pracy. Dziękujemy drogim parafianom za życzliwe przyjęcie kapłanów w swoich domach. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy, świadectwo chrześcijańskiego życia i serdeczną rozmowę. Dziękujemy też za cenne uwagi, które świadczą o zatroskaniu o kształt wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za ofiary pieniężne, dzięki którym będziemy mogli kontynuować tak bardzo potrzebne prace remontowe i konserwatorskie wewnątrz naszej świątyni.Modlimy się modlitwą brewiarzową za naszych parafian, również tych, którzy są daleko od Boga i Kościoła, którzy zamknęli drzwi swoich serc, by się nawrócili.

Niech Bóg wszystkim błogosławi w Nowym Roku, a Matka Boża ma w swojej opiece.