Msze Święte w dni powszednie:
6:30 (z wyjątkiem wakacji), 7:00 i 18:00.
Msze Święte w niedziele i święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 15:00 (z wyjątkiem wakacji), i 18:00.
Msze Święte w szpitalu:
Sobota 16:00, Niedziela 7:00
Nabożeństwo do Świętego Antoniego:
Wtorek 17:50
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
Środa 17:30
Nabożeństwo do Świętego Jana Pawła II:
Czwartek 17:45
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego:
Piątek 17:30

Plan kolędy
Czwartek, 26 Grudnia 2013

Ofiary składane podczas wizyty duszpasterskiej zostaną przeznaczone na koserwację zabytkowych ołtarzy.

Piątek (27 XII): od godz. 900   - Radomice Kolonia, Ignackowo, Mencowizna, Białowieżyn.

Piątek (27 XII): od godz. 1400 - Radomice - wieś wraz z blokami.

Sobota (28 XII): od godz. 900 - Głodowo, Kłokock, Maliszewo, Pólko.

Poniedziałek (30 XII): od godz. 900 - Biskupin, Ośmiałowo, Rumiankowo, Tomaszewo, Rumunki Głodowskie.

Wtorek (31 XII): od godz.900 - Rumunki Podgłodowskie, Borek, ul. Kilińskiego, oś. Reymonta 6.

Czwartek (02 I): od godz. 1500 - ul. Mickiewicza numery parzyste i nieparzyste, blok 35/39; os. Reymonta 1 i 2.

Piątek (03 I): od godz. 1500 - ul. Rapackiego, ul. Przekop, os. Reymonta 3 i 4.

Sobota (04 I): od godz. 900 - ul. Włocławska numery nieparzyste, ul. Ptasia, ul. Orla, ul. Komunalna z barakami, ul. Dobrzyńska, ul. Pomorska, ul. Mazowiecka, pl. 11 Listopada.

Wtorek (07 I): od godz. 1500 – ul. Włocławska numery parzyste i bloki 18, 18a i 18b, Reymonta 5, 7 (1k) i 9 (1k).

Środa (08 I): od godz. 1500 – ul. Różana, Ośmiałowska, Lipowa, Astrowa, Jagodowa, Konwaliowa, Reymonta 8.

Czwartek (09 I) od godz. 1500 – ul. Jabłoniowa, Wiśniowa, Poziomkowa, Malinowa, os. M. Curie-Skłodowskiej.

Piątek (10 I): od godz. 1500 – ul. Śliwkowa, Narcyzowa, Chabrowa, Tulipanowa, Jaśminowa, Makowa, ul. Nieszawska 4 - Hotel Pielęgniarek.

Sobota (11 I): od godz. 900 – ul. Ogrodowa i oś. Witonia.

 - ul. Sierakowskiego (obydwie strony), baraki, ul. Wspólna do bloków, os. Korczaka 1.

Wtorek (14 I) od godz. 1500 – ul. Sierakowskiego 24, 24a, 26 i 28 oraz domki przylegające, os. Korczaka 2.

Środa (15 I) od godz. 1500 - ul. Kościuszki (obydwie strony), Cegielna i ul. Miedziana, os. Korczaka 3.

Czwartek (16 I) od godz. 1500 - ul. Staszica, ul. Okrzei, Pl. Dekerta.

Piątek (17 I) od godz. 1500 – ul. Nieszawska 2 i 2a, os. Kopernika, Cmentarna.

Sobota (18 I) od godz. 900 – ul. Żeromskiego, ul. Kłokocka, Aleksandrowska (4 księży), ul. Szkolna.

Poniedziałek (20 I) od godz. 1500 - ul. Piłsudskiego, ul. Niecała oraz kolęda uzupełniająca.

Zobacz też inne aktualności:

» Zmiany personalne w parafii
» Prymicja ks. Adama
» Odpust w Radomicach
» Film "Teraz i w godzinę śmierci"
» XXI Lednica
» Święcenia kapłańskie
» Święcenia diakonatu
» I Komunia święta
» Bierzmowanie
» Obchody stulecia objawień w Fatimie

2017 Parafia WNMP w Lipnie
ul. Piłsudskiego 1 87-600 Lipno