Zmiany personalne w parafii
Niedziela, 25 Czerwca 2017

Decyzją biskupa włocławskiego 1 lipca w naszej parafii kończą posługę duszpasterską ks. Piotr Małecki, który został mianowany wikariuszem parafii św. Bogumiła w Kole, a był u nas wikariuszem przez pięć lat, i ks. Adrian Szczęsny, który będzie pracował w parafii Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Apostoła w Szadku, a w naszej parafii był cztery lata. Msza św. dziękczynna za ich posługę będzie sprawowana przez ks. proboszcza w piątek, 30 czerwca, o godz. 18.00. Serdedcznie zapraszamy. Obu kapłanom życzymy błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej w nowych parafiach.

Natomiast od 1 lipca w naszej parafii będą pracować ks. Marcin Sadownik, który był dotychczas wikariuszem w parafii Tuliszków, i ks. Bartłomiej Pyka - w tym roku przyjął święcenia kapłańskie. Również w naszej parafii będzie rezydował ks. Arkadiusz Joniec.