Msze Święte w dni powszednie:
6:30 (z wyjątkiem wakacji), 7:00 i 18:00.
Msze Święte w niedziele i święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 15:00 (z wyjątkiem wakacji), i 18:00.
Msze Święte w szpitalu:
Sobota 16:00, Niedziela 7:00
Nabożeństwo do Świętego Antoniego:
Wtorek 17:50
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
Środa 17:30
Nabożeństwo do Świętego Jana Pawła II:
Czwartek 17:45
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego:
Piątek 17:30

Wizyta duszpasterska 2016/17
Niedziela, 25 Grudnia 2016

We wtorek, 27 grudnia, rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska. Kolęda będzie przebiegać w następującym porządku:

Wtorek (27. 12.) od godz. 9.00 – Radomice Kolonia (2k), Ignackowo (1k), Mencowizna (1k), Białowieżyn (1k), Maliszewo (1k), Tomaszewo (1k). Od godz. 15.00 – Radomice wieś wraz z blokami (6k).

Środa (28. 12.) od godz. 9.00 – Borek, ul. Rolna i Promienna (3k), Głodowo (3k), Kłokock (2k). Od godz. 15.00 – ul. Rapackiego (1k).

Czwartek (29. 12.) od godz. 9.00 – Ośmiałowo (2k), Rumunki Podgłodowskie (2k), Rumunki Głodowskie (1k), Pólko (1k), Rumiankowo (1k). Od godz. 15.00 – os. Kopernika (2k).

Piątek (30. 12.) od godz. 9.00 – Biskupin (2k). Od godz. 15.00 – ul. Nieszawska (domki), Wiejska i Żytnia (1k), ul. Mickiewicza numery parzyste, nieparzyste i blok 35/39 (6k).

Sobota (31. 12.) od godz. 9.00 – ul. Włocławska numery nieparzyste (2k), ul. Ptasia i Orla (2k), ul. Komunalna (2k), ul. Dobrzyńska, Bagienna, Pomorska, Mazowiecka i Kujawska (2k), pl. 11 Listopada (1k).

Poniedziałek (02. 01.) od godz. 15.00 – ul. Kilińskiego i Rzeczna (2k), pl. Dekerta, ul. Wąska, Mokra, Wodna i Bulwarna (2k), ul. Włocławska numery parzyste i bloki 18, 18a i 18b (2k), ul. Okrzei, Zacisze i Platanowa (2k), os. M. Curie-Skłodowskiej (1k).

Wtorek (03. 01.) od godz. 15.00 – ul. Żeromskiego, Kłokocka, Tuwima, Prusa, Leśmiana i Aleksandrowska (6k), os. Reymonta 6 (3k).

Środa (04. 01.) od godz. 15.00 – ul. Kościuszki (2k), ul. Szkolna i Cmentarna (2k), ul. Piłsudskiego, Niecała i Przekop (4k).

Czwartek (05. 01.) od godz. 15.00 – ul. Sierakowskiego (obydwie strony) do bloków i ul. Wspólna (4k), ul. Staszica (1k). Od godz. 16.00 – ul. Cegielna i Miedziana (2k).

Sobota (07. 01.) od godz. 9.00 – ul. Ogrodowa, Wiązowa i Parkowa (4k), os. Witonia: ul. Bukowa (cz.), Sosnowa, Szczęśliwa, Akacjowa, Topolowa i Klonowa (1k), ul. Wierzbowa, Brzozowa, Modrzewiowa (cz.), Kasztanowa i Olszowa (1k), ul. Dębowa, Modrzewiowa (cz.), Bukowa (cz.) i Grabowa (1k).

Poniedziałek (09. 01.) od godz. 15.00 – ul. Różana i Ośmiałowska (2k), ul. Lipowa i Astrowa (1k), ul. Jagodowa i Konwaliowa (2k), ul. Jaśminowa (1k).

Wtorek (10. 01.) od godz. 15.00 – ul. Jabłoniowa i Malinowa (2k), ul. Wiśniowa i Poziomkowa (2k), ul. Chabrowa i Tulipanowa (1k). Od godz. 16.00 – ul. Narcyzowa (1k).

Środa (11. 01.) od godz. 15.00 – ul. Śliwkowa i Makowa (1k), ul. Sierakowskiego 24, 24a, 26 i 28 oraz domki przylegające (4k).

Czwartek (12. 01.) od godz. 15.00 – os. Korczaka: 1, 2 i 3 (3k) ul. Nieszawska 2 i 2a (2k), ul. Nieszawska 4 (1k).

Piątek (13. 01.) od godz. 15.00 – os. Reymonta: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 i 9 (6k).

Sobota (14. 01.) od godz. 9.00 – kolęda uzupełniająca (ci, których nie było w dniu kolędy).

Zobacz też inne aktualności:

» Zmiany personalne w parafii
» Prymicja ks. Adama
» Odpust w Radomicach
» Film "Teraz i w godzinę śmierci"
» XXI Lednica
» Święcenia kapłańskie
» Święcenia diakonatu
» I Komunia święta
» Bierzmowanie
» Obchody stulecia objawień w Fatimie

2017 Parafia WNMP w Lipnie
ul. Piłsudskiego 1 87-600 Lipno